Ehliyet almak artık kurumsal deneyime, kaliteye ve güvene kavuştu!

Sektörümüzde kazandığımız deneyimi kursiyerlerimizin yalnızca ehliyet sahibi olabilmeleri için değil, beklentilerine yönelik olarak ülkemizin zorlu trafik koşullarına hazırlayabilmek, kaliteli ve modern eğitim alanlarında hizmet sunabilmek için 2011 yılında ÖZMEN Sürücü Kursu'nu kurduk.
 

ÖZMEN Sürücü Kursu'nda yönetim politikamız;  kursiyer beklentilerinin aşılmasını hedefleyen, sürücü eğitiminin ulaştığı en üst kalite ve teknolojide, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, sürücü eğitimi alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, başarılı sürüş ile ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek yaşadığımız topluma ve çevreye duyarlı, kurallara hakim, iyi sürüş tekniklerine sahip sürücüler yetiştirmektir.

Modern teknik altyapısı, zengin ve etkin eğitim kadrosu, gelişime ve değişime açık yönetim anlayışıyla ÖZMEN Sürücü Kursu sektöre yön veren kurum olma hedefine gün geçtikçe yaklaşmaktadır.

Sizleri de trafikte farklı olmak, güvenli sürüş keyfini ve eğitimde kaliteyi yaşamak için ÖZMEN Sürücü Kursu ailesinde görmekten mutluluk duyacağız.